To już oficjalne! Światowe gwiazdy na Sylwestrze Marzeń TVP. W planie duet z polską wokalistką

Amerykańska grupa Black Eyed Peas wystąpi podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem – ogłosiła w piątek TVP. Muzycy wykonają swoje największe hity, m.in. „Where Is the Love?” i „I Gotta Feeling”. Wspólnie z Sarą James zaśpiewają przebój „Let’s Get It Started”.
zdjęcie poglądowe To już oficjalne! Światowe gwiazdy na Sylwestrze Marzeń TVP. W planie duet z polską wokalistką
zdjęcie poglądowe / pixabay.com

Black Eyed Peas to amerykański zespół hip-hopowy, powstały w Los Angeles w 1995 r. Grupa sprzedała 80 mln płyt. Zespół znany jest m.in. przebojów "Where Is the Love?", "Don't Phunk with My Heart", "My Humps", "Boom Boom Pow" i "I Gotta Feeling". Aktualnie grupę współtworzy trzech muzyków: amerykański raper i piosenkarz Jaime Luis "Taboo" Gomez, b-boy, raper, producent muzyczny i perkusista Apl.de.ap (właśc. Allen Pineda Lindo), a także raper, producent i multiinstrumentalista Will.i.am (właśc. William James Adams). W zespole od 1998 do 2000 występowała Kim Hill, a w latach 2003-2018 Fergie, której nie będzie w Zakopanem.

Występ światowych gwiazd z polską artystką

W piątek ogłoszono, że Black Eyed Peas będzie gwiazdą sylwestrowej zabawy pod Giewontem. Muzycy z USA wykonają swoje największe hity, m.in. "Where Is the Love?" i "I Gotta Feeling". Wspólnie z Sarą James, z którą spotkali się w finale "America’s Got Talent", zaśpiewają przebój "Let’s Get It Started". Na scenie towarzyszyć im będzie J. Rey Soul, należąca do muzycznej rodziny Black Eyed Peas.

Jak poinformowano, "występ zespołu Black Eyed Peas jest możliwy dzięki sponsorom +Sylwestra Marzeń z Dwójką+".

Podczas zabawy sylwestrowej wystąpią także m.in. Edyta Górniak z synem Allanem Krupą oraz Justyna Steczkowska z synem Leonem Myszkowskim i jego DJ-ską formacją "Mike&Laurent". Show przygotowuje również MaRina.

Nie zabraknie wschodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej: Sary James, Viki Gabor i Darii. Na scenie pojawią się ponadto: Zenon Martyniuk z zespołem, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers, Thomas Anders i barwna karawana Don Vasyla. Pokaz DJ-skich umiejętności zaprezentuje formacja Komodo.

O podhalański klimat z góralskim przytupem zadbają: Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka oraz kapela Ciupaga. Wydarzeniem będzie występ ukraińskiej supergwiazdy zespołu Dzidzio.

Na Równi Krupowej stawią się również: Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan i Blanka.

"Widzów czeka niezwykły muzyczny spektakl, który przeniesie ich w świat największych gwiazd i przebojów disco, kryształowych kul, DJ-ów, remiksów i rozgrzanych do czerwoności parkietów" - zapowiada Telewizja Polska. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Tadeusz Płużański: Komuniści skazali ją na 10 lat w stanie wojennym Wiadomości
Tadeusz Płużański: Komuniści skazali ją na 10 lat w stanie wojennym

3 lutego 1982 r. Sąd Marynarki Wojennej w Gdyni wydał najwyższy z wyroków wobec działaczy opozycji w stanie wojennym. Ewa Kubasiewicz, która pracowała w Wyższej Szkole Morskiej jako kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów uczelnianej biblioteki, została skazana na 10 lat pozbawienia wolności i 5 lat pozbawienia praw publicznych.

Koniec pierwszego dnia drugiej tury wyborów prezydenckich w Czechach Wiadomości
Koniec pierwszego dnia drugiej tury wyborów prezydenckich w Czechach

O godz. 22.00 w piątek zamknięto lokale wyborcze w Czechach po pierwszym dniu głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Lokale zostaną otwarte w sobotę o godz. 8.00, a głosować na kandydatów na prezydenta, byłego przewodniczącego Komitetu Wojskowego NATO Petra Pavla lub byłego premiera Andreja Babisza, będzie można do godz. 14.00.

Rosjanie wściekli po wypowiedzi niemieckiej MSZ. Niemiecki rząd odcina się od Baerbock Wiadomości
Rosjanie wściekli po wypowiedzi niemieckiej MSZ. Niemiecki rząd odcina się od Baerbock

Rząd federalny w Berlinie oświadczył, że Niemcy nie są stroną w wojnie na Ukrainie. To reakcja na propagandowe wykorzystywanie przez Rosję wypowiedzi minister spraw zagranicznych RFN Annaleny Baerbock, która we wtorek w Radzie Europy powiedziała: "Prowadzimy wojnę przeciwko Rosji, a nie przeciwko sobie".

Rosja nie otrzymała zaproszenia. Zacharowa oburzona decyzją Polski Wiadomości
Rosja nie otrzymała zaproszenia. Zacharowa oburzona decyzją Polski

Bez względu na to, jak nasi europejscy niepartnerzy wymyślili swoje próby przepisania historii na nowo, pamięć o radzieckich bohaterach wyzwolicielach i okropnościach nazizmu nie mogą zostać wymazane – twierdzi rzecznik rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Profanacja w Wielkopolsce. Nieznany sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy Wiadomości
Profanacja w Wielkopolsce. Nieznany sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy

W Koziegłowach pod Poznaniem sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy, poprzewracał świece, zniszczył święte obrazy i witraż – informuje w piątek „Głos Wielkopolski”

Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk. Był wybitnym historykiem starożytności Wiadomości
Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk. Był wybitnym historykiem starożytności

Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk, wybitny znawca starożytności, filolog klasyczny, od 1949 r. związany z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie. W czerwcu skończyłby 101 lat.

Onet kontra Polska Fundacja Narodowa. Sąd zdecydował Wiadomości
Onet kontra Polska Fundacja Narodowa. Sąd zdecydował

Onet.pl ma sprostować nieprawdziwe informacje dotyczące firmy the White House Writers Group i jej kontraktu z Polską Fundacją Narodową – zdecydował Sąd Okręgowy w Warszawie. Wyrok jest nieprawomocny.

Atak w Jerozolimie. Jest wiele ofiar Wiadomości
Atak w Jerozolimie. Jest wiele ofiar

Siedem osób nie żyje, a 10 zostało rannych w wyniku ataku na synagogę w Jerozolimie – przekazało ministerstwo spraw zagranicznych Izraela.

Kuriozalne słowa legendarnej aktorki. „Nie byłoby kryzysu klimatycznego, gdyby nie rasizm” Wiadomości
Kuriozalne słowa legendarnej aktorki. „Nie byłoby kryzysu klimatycznego, gdyby nie rasizm”

– Wiesz, możesz zająć się czymkolwiek. To seksizm, rasizm, mizoginia, homofobia, cokolwiek, wojna. A jeśli naprawdę się w to wgłębisz, przestudiujesz i poznasz historię, zrozumiesz, że wszystko jest połączone – twierdzi laureatka Oscara, jedna z legend amerykańskiego kina 85-letnia Jane Fonda.

Rosja wyrzuca ambasadora Łotwy. „Ma dwa tygodnie” Wiadomości
Rosja wyrzuca ambasadora Łotwy. „Ma dwa tygodnie”

Moskwa przekazała w piątek, że ambasador Łotwy ma dwa tygodnie na opuszczenie Rosji. Oskarżyła państwa bałtyckie o „totalną rusofobię”.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe