Miedwiediew obraża prezydenta Dudę. Pisze o „kanibalu, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego”

Dmitrij Miedwiediew opublikował wpis na Telegramie, w którym skomentował kwestię sabotażu na gazociąg Nord Stream. Wieści te porównał do „taniego filmu”. Nie szczędził przy tym dobitnych komentarzy pod adresem polskiego prezydenta, wspominając o „kanibalu Dudzie”.
Dmitrij Miedwiediew Miedwiediew obraża prezydenta Dudę. Pisze o „kanibalu, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego”
Dmitrij Miedwiediew / commons.wikimedia.org/kremlin.ru/CC BY 4.0

Były rosyjski prezydent ponownie chciał zabłysnąć i opublikował wpis na Telegramie.

„Na naszych oczach rozgrywa się kolejny epicki dramat z Hollywood. Świat doświadczając lekkiego odruchu wymiotnego, patrzy na liczne wypróżnienia zachodnich mediów” – napisał rosyjski polityk, komentując w tych słowach publikacje ARD i „Die Zeit”.

Autorzy artykułów uważają, że za uszkodzeniem gazociągu Nord Stream mają stać obywatele Ukrainy bądź Rosji, jednak nie ma na to dowodów. Dmitrij Miedwiediew pomimo tego oskarża władze Ukrainy i nazywa wszystko „tanim filmem”. Polityk dodaje, że w całym przedstawieniu „aktorzy są przeciętni”, „nie tacy jak Brad Pitt czy Christoph Waltz”.

Miedwiediew nie przebiera w słowach

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej skwitował, że: „Scenariusz to po prostu nudne gó**o. Głupia amerykańska propaganda. Nawet zatruci nią mieszkańcy Europy nie wierzą. Czują mdłości, jakby obżarli się golonką z piwem” – nie przebierał w słowach Rosjanin. Następnie zapytał, jak długo i dlaczego „trzeba usprawiedliwiać kijowski reżim?”.

„Odpowiedzi są całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę obecne nastroje Europejczyków, coraz mniej zadowolonych z perspektywy płacenia z własnej kieszeni za coraz to nowe pakiety sankcji, dostawy broni na Ukrainę” – przyznał Miedwiediew.

Były rosyjski prezydent zaczął zastanawiać się, czy powstanie dalsza część filmu z udziałem polskiego prezydenta. W tym miejscu przedstawił zaskakującą fabułę. 

„Ci sami bohaterowie, na czele z polskim kanibalem Dudą, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego, penetrują bunkier zjaranego białym proszkiem, dzielnego prezydenta Ze” – czytamy. 
 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0 Wiadomości
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0

Polska wygrała w Warszawie z Albanią 1:0 (1:0) dzięki bramce Karola Świderskiego w swoim drugim meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Trzy dni wcześniej biało-czerwoni ulegli w Pradze Czechom 1:3.

Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. PiS wygrało zimę Wiadomości
Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. "PiS wygrało zimę"

Pracownia Kantar znana jest z "sensacyjnych" sondaży. W grudniu 2022 roku opublikowała sondaż, w którym Platforma Obywatelska prowadzi. Tym razem jest inaczej.

Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie Wiadomości
Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie

Klasyczne powieści kryminalne Agathy Christie przeredagowano w celu usunięcia potencjalnie obraźliwych sformułowań językowych - poinformowała w poniedziałek stacja CNN. Dzieła "królowej kryminału" poddano redakcji w celu usunięcia rasistowskich odniesień i innych sformułowań, które współcześni odbiorcy mogą uważać za nie do przyjęcia.

Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO] Wiadomości
Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO]

Kellie-Jay Keen-Minshull, znana także jako Posie Parker jest radykalną feministką, założycielką ruchu „Standing for Woman” i doradcą Frontu Wyzwolenia Kobiet. Występuje również przeciwko kwestionowaniu pojęcia płci przez ruchy transaktywistów.

Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO] Wiadomości
Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO]

Donald Tusk spotkał się w poniedziałek z wyborcami w Strzelcach Opolskich. Podczas spotkania doszło do nieprzyjemnej sytuacji. „Nie dokończy pan, odebrałem panu głos” – takie słowa usłyszał od Donalda Tuska jeden z uczestników spotkania.

„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy Wiadomości
„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy

Zagraniczne media informują, że znana polska modelka Joanna Krupa rozwodzi się ze swoim mężem Douglasem Nunesem. Gwiazda wydała oświadczenie.

Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn Wiadomości
Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn

Główny Inspektorat Sanitarny wydał w poniedziałek ostrzeżenie dotyczące przekroczenia w partii popcornu najwyższego dopuszczalnego poziomu aflatoksyn – substancji produkowanych przez grzyby pleśniowe. Komunikat dotyczy czterech różnych opakowań.

Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną Wiadomości
Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną

„Dziś nad ranem, w wyniku ciężkich obrażeń doznanych 16 marca, zmarł w Kijowie polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną na Ukrainie” – poinformował na Twitterze minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią Wiadomości
Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią

Obrońca Bartosz Salamon oraz napastnik Karol Świderski są w podstawowym składzie piłkarskiej reprezentacji Polski na mecz z Albanią w eliminacjach Euro 2024. Początek spotkania na PGE Narodowym w Warszawie o godz. 20.45.

„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg Wiadomości
„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg

Katarzyna Cichopek poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że w końcu udała się na zabieg. „Niestety nikogo to nie ominie” – wyznała gwiazda „Pytania na śniadanie”.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe