loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kidawa-Błońska: To są bardzo bolesne sondaże, jeśli popatrzymy na świat polityczny wokół nas
Opublikowano dnia 19.09.2017 19:31
- Bo to są bardzo bolesne sondaże, jeżeli popatrzymy na to, jak wygląda scena polityczna, świat polityczny wokół nas. Powiem panu, że ja bardzo dużo jeżdżę po Polsce, naprawdę bardzo dużo, do różnych małych miejscowości, rozmawiam z ludźmi - i oni także nie rozumieją, jak to jest, że dzieje się tyle rzeczy, których nie akceptują, które uważają za złe - i nic się nie dzieje - mówiła w RMF FM wicemarszałek Sejmu, posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska.

zrzut ekranu - Youtube.com

Ale powiem panu, że w tych sondażach jedna rzecz martwi mnie jeszcze bardziej niż nie najlepsze wyniki Platformy czy opozycji. Ludzie, którzy stoją z boku i nie chcą się zaangażować w wybory, obserwują, to jest niepokojące. Jeżeli popatrzymy na frekwencję poprzednich wyborów…

- tłumaczyła prowadzacemu rozmowę Robertowi Mazurkowi.

Jej zdaniem każdy polityk musi być przygotowany na spadki poparcia w sondażach.

Tak to bywa z sondażami, że są takim zimnym prysznicem dla polityków, ale jeżeli jest się w polityce, trzeba być na to odpornym, pracować i wierzyć, że można to odbudować, a jak historia pokazuje, tak się zdarza, że ktoś, kto miał świetne wyniki, przy wyborach te wyniki ma zdecydowanie gorsze

— stwierdziła posłanka PO.

/ Źródło: RMF FM

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Tatrzańska aplikacja
Jednym z ułatwień jest nabywanie biletów wstępu do TPN przy pomocy telefonów komórkowych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Komornik na Oleandrach
Czy zajęcie przez komornika jednego pomieszczenia w Domu im. Józefa Piłsudskiego na Oleandrach będzie czymś na kształt wsadzenia nogi w drzwi przez jego prawowitego właściciela?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Jaki patron dla kolebki "Solidarności"?
Wybór patrona dla Stoczni Gdańskiej jest czymś więcej niż nadanie imienia jakiemuś innemu zakładowi pracy w Polsce.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.