loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Róża Thun o debacie w PE: Nie ma na tyle wykształconej debaty o UE, żeby większość obywateli to rozumiała
Opublikowano dnia 17.11.2017 15:56
"Jest takie niebezpieczeństwo (...), że wszyscy zaczynają mówić o sankcjach, czegoś się przestraszają, wydaje mi się, że z komunikacją tutaj jest podstawowy problem. Bo nie mamy jeszcze na tyle wykształconej debaty o Unii Europejskiej żeby większość obywateli rozumiała o co chodzi" - mówiła Róża Thun w rozmowie z Konradem Piaseckim w Radiu Zet.

Róża Thun, screen video
Europosłanka stwierdziła, że jeśli Platforma Obywatelska wyrzuci ją ze swych szeregów za feralne głosowanie w PE, bez problemu "dostosuje się do tego co będzie". Wyraziła jednak przekonanie, że taki scenariusz nie nastąpi.
 

Ja argumentowałam za rezolucją, inni [z PO] de facto też. Tylko był 1 punkt sporny, dotyczący przekazania całej sprawy do Rady (...) [Rezolucja] podkreśla, jak rząd niszczy demokrację, włącza nieszczęsny marsz 11 listopada. Trudno mi zagłosować przeciwko temu tekstowi, bo jeszcze raz nawołuje polski rząd do przyzwoitego zachowania się


- mówiła Róża Thun.
źródło: radio zet, twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl odwiedza miasteczko namiotowe pod SN im. Miernika
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Pucz 2016
"Pucz", plakat, plastelina, skala 1:6
avatar
Fundacja
Łączka

Tadeusz Płużański: Rozbieramy Pałac Stalina w Warszawie
Do udziału w komitecie zapraszamy historyków, dziennikarzy, społeczników, opozycjonistów w PRL, niepodległościowców i wszystkich, którzy mają Polskę w sercu! - pisze Tadeusz Płużański Prezes Fundacji Łączka
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Adwent a komercja
Czy wierni wsłuchają się w to ważne napomnienie? Śmiem wątpić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.