loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Stefan Tompson nakręcił sondę o tym, co Niemcy wiedzą o roli Polski w IIWŚ. Możesz się zdziwić
Opublikowano dnia 25.02.2018 13:57
W obliczu narastającej dezinformacji dotyczącej roli Polski w II wojnie światowej, jej dziejów, aliansów, stanowiska, działań wojskowych i legendarnych obozów zagłady na jej terenie, znany polsko-brytyjski bloger - Stefan Tompson pojechał do Berlina, by zapytać o to młodych Niemców.

YT, print screen

Byłem ostatnio w Berlinie, Niemczech, żeby zapytać Niemców o to co uważają na temat błędnego terminu "polskie obozy zagłady" i zapytać ich co wiedzą o roli Polski podczas drugiej wojny światowej. Jak się szybko okazało, albo nie chcieli z nami rozmawiać albo mało co wiedzieli, dlatego też rozbudowałem sondę o wstępny komentarz o tym jak wygląda proces wybielania historii Niemiec

- napisał znany bloger.
źródło: YT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemieccy artyści i politycy podpisują petycję przeciw "nacjonalistycznym" rządom Polski
Niemieccy artyści i politycy podpisują petycję przeciwko: "prawicowo-nacjonalistycznym rządom Polski, Węgier i Austrii, które próbują zaprząc scenę artystyczną do swych [politycznych] celów" i ograniczają wolność artystyczną.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Blisko 70% Polaków pozytywnie ocenia swoją sytuację finansową
Ukazał się właśnie raport sporządzony przez Krajowy Rejestr Długów (KRD) pod tytułem „Raport statystycznego Polaka” za rok 2017, z którego wynika, że aż 68% mieszkańców naszego kraju pozytywnie ocenia swoją sytuację finansową, a tylko 22% przyznało, że jego sytuacja finansowa się pogorszyła.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: iluzjonista
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.