REKLAMA

[video] Czarzasty: "Poglądy prawicy i jej odcieni są zatęchłe i śmierdzące"

Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty był gościem red. Mazurka w Porannej Rozmowie RMF FM. - Drugi świat to są wszystkie odcienie prawicy. To jest taki świat, dla mnie - trochę śmierdzący, bardziej zatęchły, mniej zatęchły, ale generalnie rzecz biorąc taki, w którym bym nie chciał żyć - mówił polityk. 
 [video] Czarzasty: "Poglądy prawicy i jej odcieni są zatęchłe i śmierdzące"
/ screen video rmf24.pl

Jakbym mógł wyjść na sekundkę z polityki i stanąć obok, to bym powiedział tak: dwa podziały są. Jedna sprawa to pan prezydent Duda i wszystko to, co się nazywa anty-Dudą. Ja to nazywam światem demokratycznym, każdy ma prawo to nazywać jak chce. To jeden podział, zasadniczy. To co robi pan Duda nam nie odpowiada i każdemu nie odpowiada z tych którzy startują


- mówił Czarzasty.
 

I potem jest ten świat demokratyczny i moim zdaniem znowu są dwa światy. Jeden świat w kategoriach poglądów i wizji Polski, tj. świat lewicowy który reprezentuje pan Biedroń. I drugi świat to są wszystkie odcienie prawicy. To jest taki świat, dla mnie - mówię o swoich poglądach - trochę śmierdzący, bardziej zatęchły, mniej zatęchły, ale generalnie rzecz biorąc taki, w którym bym nie chciał żyć


- kontynuował.
 

Pani Kidawa-Błońska ma zatęchłe i śmierdzące poglądy


- skomentował red. Mazurek.
 

Moim zdaniem pani Kidawa-Błońska wpisuje się bardzo mocno w świat prawicy 


- powiedział Czarzasty. Na uwagę, że Małgorzata Kidawa-Błońska w ostatnim czasie przychylniej wypowiada się o liberalizacji ustawy aborcyjnej, odpowiedział:

To też jest zatęchłe, to zmienianie zdania. Niech pan zobaczy, co PO robi z wiekiem emerytalnym - najpierw podniosła, teraz zmienia zdanie. Co robi z 500+? Najpierw jesteśmy przeciw, teraz za. To nie jest zatęchłe? Jednakowe mundurki ma polska prawica i jej odcienie, Biedroń ma inny.


- podsumował lider SLD.
źródło: rmf24.pl

raw


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura