"Coś się kończy, może coś się zacznie?". Wojciech Wybranowski kończy współpracę z "DoRzeczy"

W poniedziałek dziennikarz i publicysta Wojciech Wybranowski ogłosił na Twitterze, iż właśnie zakończył dzisiaj wieloletnią współpracę z prawicowym tygodnikiem "DoRzeczy". 
 "Coś się kończy, może coś się zacznie?". Wojciech Wybranowski kończy współpracę z "DoRzeczy"
screen YT - Tygodnik DoRzeczy

Coś się kończy, może coś się zacznie?

Pożegnałem się dzisiaj - na własną prośbę- z tygodnikiem „Do Rzeczy”, który miałem zaszczyt współzakładać i przez 7 lat współtworzyć. To była wspaniała, niezapomnianą przygoda ze świetnymi ludźmi i blisko setką okładkowych tematów


- napisał Wojciech Wybranowski na Twitterze.
 

Spełniło się moje marzenie z młodości: by poznać i pracować z @PiotrSemka i @R_A_Ziemkiewicz, których podziwiam za niesamowitą wiedzę i talent, z fenomenalnymi przyjaciolmi @cezarygmyz i @PiotrGociek  którym wiele zawdzięczam. Jesteście niesamowici.

W „Do Rze” poznałem dwie niesamowicie utalentowane dziennikarki, których nigdy nie zapomnę: 
@BaranowskaKam ( jesteś cyborg, ale w porzo!) i @BAleksowska (-masz dziewczyno mega talent!). I świetnego redaktora @_zboral .( już nie musisz walczyć z moją interpunkcją) ;)

Bardzo dziękuję też za współpracę @antoni_trzmiel. Często się przekomarzalismy, ale byłeś świetnym szefem portalu i chroniles swoich ludzi (także przede mną ;)) Gdybyś został tam nadal - pewnie niektóre złe rzeczy nigdy by się tam nie wydarzyly.


- czytamy we wpisie redaktora.
 

Dziękuję Pawłowi Lisickiemu i Piotrowi Gabryelowi za te 7 wspólnych lat, myslę, że rozstajemy się w przyjazni. 

Ucinając spekulacje - odejście z "Do Rzeczy" nie ma nic wspólnego z sytuacją tygodnika, która jest dobra ani z polityką. To moja osobista decyzja. 
Eot


- podsumował Wojciech Wybranowski.
 
raw

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura