[WIDEO] Awantura w programie TVP Info! Grzegorz Braun zdjęty z anteny. „Ostatni raz Pana proszę”

Niecodzienna sytuacja na antenie TVP Info! W programie „Minęła 20” prowadzący Adrian Klarenbach wyłączył obraz polityka Konfederacji Grzegorza Brauna. Powód? Mimo wielu próśb polityk promował książkę o „fałszywej pandemii”.
Program
Program "Minęła 20" na antenie TVP Info
TVP Info


Poseł z ramienia Konfederacji Grzegorz Braun znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów na różne tematy. Nie inaczej jest w przypadku epidemii koronawirusa w Polsce, która - jak twierdzi poseł - jest fałszywa.

W piątek wieczorem podczas programu „Minęła 20” polityk Konfederacji trzymał w ręku książkę „Fałszywa pandemia”, prezentując ją cały czas przed kamerą swojego komputera.
 


Prowadzący program Adrian Klarenbach kilkukrotnie podkreślał, że jest to złamanie zasad programu i prosił polityka, aby ten nie lokował produktu. – Ostatni raz pana proszę, aby odłożył pan książkę, bo to jest program publicystyczny, a nie program śniadaniowy ani kawka wieczorna. Nie lokujemy produktów w tym programie. (...) Za takie rzeczy się generalnie płaci – mówił.

– Uprzedzam, że jeśli pan nie posłucha mojej prośby, to zostanie nam tylko fonia, a obrazek w pamięci widzów – zagroził politykowi Konfederacji.

Mimo próśb Grzegorz Braun nadal lokował książkę negującą istnienie pandemii koronawirusa, a także miał pretensje na tematy poruszane w publicystycznym programie. W pewnym momencie redaktor poprosił realizatorów o „ściągnięcie” obrazu posła Konfederacji.

– Pan poseł Grzegorz Braun nie skorzystał z możliwości pozostania razem z nami. Prosiłem kilkakrotnie, aby zaprzestał lokowania produktu, czyli książki – tłumaczył dziennikarz.

 


Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura