„Wy naprawdę macie ludzi za idiotów”. Warszawiacy wściekli na śnieżny paraliż miasta

Zaspy, nieodśnieżane ulice, pasażer pchający autobus. Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, poinformował na mediach społecznościowych o mobilizacji miejskich służb w walce ze śnieżnym żywiołem. Internauci wytknęli prezydentowi nieprzygotowanie miasta.
Rafał Trzaskowski „Wy naprawdę macie ludzi za idiotów”. Warszawiacy wściekli na śnieżny paraliż miasta
Rafał Trzaskowski / screen YT/Warsaw Security Forum

„W Warszawa pełna mobilizacja w związku z intensywnymi opadami śniegu. Pługoposypywarki pracują cały czas, od wczesnych godzin rannych. Zarząd Oczyszczania Miasta stale monitoruje stan nawierzchni na ulicach, reagujemy na sytuację na bieżąco” – zadeklarował na twitterze Rafał Trzaskowski. Komentarz stołecznego prezydenta jednak nie spodobał się Internautom. Nie są zadowoleni z poziomu wsparcia ze strony miasta?

„Wy do zimy jesteście przygotowani, no chyba że spadnie śnieg”, „Trasa z Żoliborza do Marek stoi zakorkowana !!!”, „Panie Prezydencie coś tu chyba jednak nie gra i nie buczy :)”, „Chłopie...nie żartuj....”, „Dopiero teraz?”, „Taśma klejąca. Dużo taśmy klejącej”, „Trzeba było nie walczyć z globalnym ociepleniem”, „Ostatni raz taką mobilizację widziałem, jak Pan organizował ruch społeczny. Efekt też dość podobny”, „służby w pełnej mobilizacji pracują ... zdalnie”, „Za łopatę i do roboty!”, „"wiemy jak to zrobić", „Wy naprawdę macie ludzi za idiotów” – to tylko część komentarzy wściekłych na nieprzygotowanie dróg Internautów.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe