"W-wski Ratusz, PO, WSA i mafia reprywatyzacyjna próbują wyrzucić ustalenia Komisji Weryfikacyjnej do kosza"

Po latach ciężkiej pracy zespołu, którym przez długi czas kierowałem z jednej strony mamy wiele aresztów, aktów oskarżenia i skutecznych odszkodowań.
Patryk Jaki
Patryk Jaki / Screen YouTube Onet News

Z drugiej strony dalej warszawski ratusz PO, mafia reprywatyzacyjna i Sądy. Znów Warszawski Sąd Administracyjny próbuje wyrzucić do kosza ustalenia Komisji Weryfikacyjnej. W Noakowskiego 16 odkryliśmy dowody na szmalcownictwo, a w Mokotowskiej 63 dowiedliśmy, że wszyscy urzędnicy (poza Jakubem R, który za tę reprywatyzacje według prokuratury przyjął 2 mln łapówki)twierdzili, że reprywatyzacja byłaby bezprawna. Na tylko tych dwóch nieruchomościach beneficjenci zarobili ponad 60 milionów złotych. Komisja nakazała zwrot pieniędzy. Dziś sądy(same zamieszanie w aferę) próbują zanegować fakt, że reprywatyzacja warszawska nie była żadną aferą.

Warszawskie prawnicze elity myślą, że uda się zamieśc pod dywan patologie reprywatyzacji. Rozpoczynając pracę obiecywaliśmy, że będziemy walczyć do końca, spodziewaliśmy się tych trudności. Komisja Sebastiana Kalety cały czas ma moje wsparcie.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe