"Przeżywam męki". Nowe informacje ws. Krzysztofa Krawczyka. Żona wokalisty zabiera głos

- Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu. Wydaje mi się, że ja bardziej przeżywam jego chorobę. On ma w szpitalu opiekę, a ja zostałam sama i cały czas biję się z myślami - opowiada w rozmowie z portalem Plejada.pl żona Krzysztofa Krawczyka. Słynny polski wokalista poinformował we wtorek w mediach społecznościowych, że z powodu zakażenia koronawirusem znajduje się w szpitalu.
/ fot. Januarybratek - Wikipedia CC BY-SA 4.0

- Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! 

- pisał we wtorek na Facebooku słynny wokalista Krzysztof Krawczyk

Czytaj więcej: "Mogę tylko Was prosić o modlitwę". Krzysztof Krawczyk w szpitalu

Dziś żona gwiazdora informuje o przebiegu choroby. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że wokalista łagodnie przechodzi chorobę.

 

Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa 

- powiedziała żona Krzysztofa Krawczyka. Podkreśliła, że jest jej ciężko, bo przez 40 lat była razem z nim przez 24 godziny na dobę, a teraz nie ma męża obok siebie i "jest to dla niej dramat". 

 

Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu. Wydaje mi się, że ja bardziej przeżywam jego chorobę. On ma w szpitalu opiekę, a ja zostałam sama i cały czas biję się z myślami

- podsumowała Ewa Krawczyk.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe