REKLAMA

Trzaskowski traci zaufanie najwierniejszych? Ruda z KOD: Sorry, ale nie wierzę Trzaskowskiemu

Ceny wywozu śmieci w Warszawie drastycznie wzrosły. Miasto przygotowało kampanię propagandową, w ramach której plakaty na wiatach przystankowych czy bilbordy na stacjach metra, przekonują, że podniesienie cen wywozu śmieci w Warszawie, to wina PiS i zmiany prawa w zakresie zagospodarowania odpadów, podczas gdy ustawa w tej sprawie powstała w... 2011 roku. Nawet OKO.Press napisało - "Trzaskowski: przez PiS nie możemy dopłacać do wywozu śmieci. Sorry, ale to bzdura". Czyżby Trzaskowski tracił zaufanie najwierniejszych z wiernych?
"Ruda z KOD"
Screen YouTube Prawicowyinternet

- Ja w kwestii śmieci. Sorry, ale nie wierzę Trzaskowskiemu.

Podobno miasto płaci 1,2mld PLN, czyli 100 mln miesięcznie, czyli 57 zł od osoby. A ja wszędzie słyszę, że ludzie płacą więcej.

A może jednak wprowadzić konkurencję, czyli każdy podpisuje umowę z wybraną firmą i tylko płatności idą przez miasto, co daje weryfikację firm odbierających nieczystości i pewność, że każdy opłaca wywóz śmieci. Mieszkam w pd części W-wy i lata temu miałam umowę podpisaną z firmą z Piaseczna, dzięki czemu płaciłam mniej, niż gdyby odbierało nieczystości MPO. W Piasecznie obowiązuje stawka 36.38 od osoby. Niestety, nie przeniosę mojej działki i domu do Piaseczna. Monopol i centralizacja, to nie jest zdrowa sytuacja.

- pisze znana z agresji tzw. "Ruda z KOD", uczestniczka wielu antyrządowych demonstracji na swoim profilu na Facebooku

- Gdy 10 lat temu podpisywałem umowę wywozu śmieci z domu, z firmą samodzielnie wybraną płaciłem 34zł miesięcznie. Obecnie w tych samych warunkach kwota ta przekracza 400zł za miesiąc. Ilu niepotrzebnych mi do niczego urzędników muszę teraz opłacać?

- pytają jej komentatorzy

"Ruda z KOD" była bardzo aktywna podczas kampanii wyborczej w której Warszawiacy wybierali prezydenta miasta. Zakłócała spotkania wyborcze Patryka Jakiego.


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura