REKLAMA

"Rząd nieudolnych partaczy (...) Banda szkodników". Histeria posła PO ws. wyroku TSUE

Niektórzy posłowie opozycji z powodu wyroku TSUE, który nakazał Polsce natychmiastowe wstrzymanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów, dostali prawdziwej histerii. Wśród nich prym wiedzie kontrowersyjny poseł Platformy Obywatelskiej, Michał Szczerba.
/ screen YT

Warto zaznaczyć, że realizacja wyroku TSUE oznacza pozbawienie Polski aż 7 proc. produkowanej energii i stanowi zagrożenie dla istnienia potężnej firmy zatrudniającej tysiące pracowników. Jest też realnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa energetycznego Polski, o czym przestrzega NSZZ Solidarność.

Czytaj więcej: Duda, Ilnicki: Wyrok TSUE jest idiotyczny. "Solidarność" żąda od Premiera jednoznacznej decyzji

W końcu w sprawie, po niemal dobie milczenia, zaczęła uaktywniać się opozycja. Parlamentarzyści PO nie widzą jednak problemu w skandalicznym wyroku TSUE, a feralny wyrok obwiniają... polski rząd.

 

Rząd nieudolnych partaczy przegrywa polskie interesy. Zamiast przeprosić, brnie w antyeuropejską narrację. Obciąża wszystkich, tylko nie siebie. Wylewa pomyje na TSUE. A to Wawrzyk z ekipą amatorów z MSZ, nie potrafili udowodnić swoich racji. Banda niedoścignionych szkodników

- emocjonuje się na Twitterze poseł PO Michał Szczerba.

"Lider" opozycji po niemal dobie milczenia zabiera głos

W sobotę rano okazało się, że politycy opozycji w końcu "naradzili się" jak ma wyglądać narracja ws. wyroku TSUE. Borys Budka opublikował tweeta...

Czytaj więcej ws. "Dajesz Borys, dajesz byku jeden!". Budka w końcu zabrał głos ws. wyroku TSUE. Kpiny internautów

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura