REKLAMA

[FOTO] Poznań: Zawalił się dach hali sportowej przy jednej ze szkół

Jak podaje serwis poznan.naszemiasto.pl, zapadł się dach w hali sportowej, przy Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1. w Poznaniu.
Zniszczony dach hali sportowej w szkole na os. Pod Lipami w Poznaniu, po gwałtownej burzy, która przeszła nad miastem,  [FOTO] Poznań: Zawalił się dach hali sportowej przy jednej ze szkół
Zniszczony dach hali sportowej w szkole na os. Pod Lipami w Poznaniu, po gwałtownej burzy, która przeszła nad miastem, / PAP/Jakub Kaczmarczyk

– Policjanci są na miejscu. Zabezpieczają dojazd i akcję służb ratunkowych. Katastrofa wydarzyła się podczas potężnej ulewy i burzy przechodzącej nad Poznaniem – komentuje sytuację Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Z doniesień medialnych wynika, że zawaliła się jedna czwarta dachu hali sportowej. Z powodu burzy woda wlewa się nie tylko do środka hali, ale także do budynku szkoły. Jak potwierdził Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania, w wyniku zawalenia się dachu nikt jednak nie ucierpiał.

Jak poinformował przed godziną 16 serwis poznan.naszemiasto.pl, sytuacja została już opanowana. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. 

 

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura