REKLAMA

„Je**ć PiS” na festiwalu Owsiaka. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Krążące w sieci nagranie z festiwalu organizowanego przez szefa WOŚP wywołało burzę w sieci.
 „Je**ć PiS” na festiwalu Owsiaka. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki
/ fot. Wikipedia CC BY-SA 4,0 Raof Lotys


Jedną z gwiazd festiwalu POL’and’ROCK organizowanego przez szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka był raper Łona, który według Wikipedii zaliczany jest do nurtu tzw. „rapu inteligenckiego”.

Nie wiadomo jak to się ma do happeningu, który zorganizował ze sceny, nawołując publiczność do okrzyków „Je**ć PiS! J**ać PiS! Mocno! Mocno! Mocno!”
 

Internauci komentują


Do nagrania krążącego w sieci niemal natychmiastowo odnieśli się użytkownicy Twittera. „Moje wsparcie dla WOŚP dobiegło końca. Dziękuję za uwagę” – napisał na Twitterze Sławomir Jastrzębowski, były redaktor naczelny dziennika „Super Express”.

„Dramat. Nigdy już nie wpłacę żadnych pieniędzy na akcje Owsiaka. To, co tam wyprawiają, to jest obrzydliwe” – czytamy we wpisie byłej działaczki PO Aleksandry Wasilewskiej.

„Kiedyś miałem go za jednego z mądrzejszych w tym całym rap biznesie… Taki właśnie „festiwal miłości i tolerancji” organizuje pan Owsiak… W rzeczywistości to pełen nienawiści i indoktrynacji spęd „owsiakowej” sekty” – czytamy w kolejnym komentarzu.
Zobaczcie sami.

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura