Prawy Sierpowy: Upadek imperium głupców.

Imperia powstają dzięki pracy ludzi wykształconych. Kiedy ich zabraknie wtedy upadek jest tylko kwestią czasu. I wcale nie mam tu na myśli ich władców, mam na myśli tych co swą pracą pomnażają majątki swoje jak i skarb imperium. A dzięki temu że mogą pracować i żyć, zwykle stanowią też dobre i sprawiedliwe prawa, przy okazji mądrze wpływając na poczynania władzy. Kiedy mądrych ludzi zastępują politycznie poprawi ideolodzy, wtedy musi nastąpić załamanie. Zwykle początki złego zaczynają być widoczne w edukacji. Tak pokonano USA. Przejęto edukację, a potem poszło z górki.
 Prawy Sierpowy: Upadek imperium głupców.
/ Pixabay.com

Okiem farmera

Czasem na twitterze widzę wpisy ministra Czarnka, lub o Czarnku. Zwykle jak zajrzę w komentarze to widzę wpisy aż kipiące miłością bliźniego szatana. Tak zapiekłych wrogów ma minister, Jak to mówią, pokaż mi swego wroga, a powiem ci kim jesteś. Edukacja jest bramą zwycięstwa, kto ma do niej klucze ten wygrywa wojny. Wiedza o tym lewacy i wszelkiej maści tęczowe towarzystwa od Barta strefowanego do Biedronia i Lempart. Odcięcie od możliwości hodowli bezmyślnych mas skupionych na zwierzęcym popędzie zamiast na wartościach cywilizacji Chrześcijańskiej musi ich mocno denerwować. Popatrzmy co się stało w USA. Jak poprawność polityczna zabija mocarstwo? Co z tego że mają technologię z najwyższej półki kiedy wkrótce zabraknie ludzi zdolnych do jej wytwarzania, o projektowaniu nawet nie wspominając.

https://wpolityce.pl/swiat/562145-co-za-pogarda-dla-czarnoskorych

Taki upadek nie następuje z dnia na dzień, to trwa poprzez okres jednego lub dwóch pokoleń. Tak samo upadnie i Unia Europejska. Była projektem gospodarczym gdzie ekonomia i nauka wraz z tradycja chrześcijańską pracowały na dobrobyt członków. Potem wraz z rozwojem i rozszerzeniem o kolejne kraje zmieniała się pod dyktando kilku krajów starego jądra. Niestety w złą stronę. Znów powtarza się schemat, od uniwersytetów po instytucje. Znów lewacka zaraza toczy serca i umysły rządzących tym wielkim organizmem. Czemu tak się dzieje? Czemu lewactwo ma takie sukcesy? Otóż oni wyspecjalizowali się w wykorzystywaniu demokracji przeciwko niej samej. Wykształcili ludzi którzy przejęli sądy edukację media i samorządy. Mają spore finansowanie z korporacji. Bo oni są wrogami kapitalizmu tylko wtedy kiedy kapitalizm nie służy im bezpośrednio. Tak działa Soros który finansuje różne NGO-sy. A dzięki temu że prawo zezwala na ich działanie, no bo demokracja i wolność stowarzyszeń to ma szeroko otwarta furkę do deprawacji obywateli i niszczenia państwa. Tak samo działają wielkie koncerny medialne z zagranicy. Im nie jest na rękę niezależne państwom Polskie. Bo zyski dla ich rodzimych kapitałów są mniejsze. Dlatego popierają szkalujące Polskę działania aktywisty Barta Staszewskiego. Dlatego z uporem maniaka żądają aby się Polska tłumaczyła ze stref wolnych od LGBT, choć nigdzie ich nie ma. Samorząd Krakowski nie ugiął się i nie odwołał swej uchwały o zakazie szerzenia ideologii LGBT w szkołach i placówkach związanych z oświatą. Co oznacza ochronę dzieci przed indoktrynacją zboczonymi ideami tęczowego lobby. Aby Polska była nadal Polską trzeba zadbać o dzieci i ich naukę. Przypilnować czego się będą uczyć i kto ich będzie uczył. Aby się nie okazało że młodzież jest z nauczycielką aktywistka od aborcji bez granic na proteście gdzie razem skandują hasło promowane przez Lempart, czyli ,,wy....ć! '' 

https://www.tysol.pl/a70411-Tylko-u-nas-Cezary-Krysztopa-Zlodzieje-dzieci

Pilnujmy Polski i edukacji naszych dzieci, zanim ktoś ukradnie nam całe młode pokolenie, a tym samym zniszczy i Polskę.

farmerjanek

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe