Prawy Sierpowy: Grzyb hańby toczy opozycję

Nie cichną echa podłej wypowiedzi Frasyniuka na antenie TVN. Wtórują mu jeszcze inni przedstawiciele opozycji totalnej, tak politycy jak i celebryci. Tak samo podle zachowują się przedstawiciele mediów powiązanych z opozycją. Czy ktokolwiek z nich rozumie co się stało? Czy wiedzą jak bardzo stali się podobni zdrajcom???
Zdjęcie ilustracyjne Prawy Sierpowy: Grzyb hańby toczy opozycję
Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Okiem farmera

Na twitterze napisałem że kiedyś takich podłych ludzi taplano w smole i pierzu, a potem wyganiano precz. To było dawno, te czasy nie wrócą i nawet tego nie pragnę, choć czasem bardzo korci... 

Teraz są bardziej cywilizowane metody na tych którzy jawnie lżą Wojsko Polskie i Służbę Graniczną. Czyli tych których drażni bezpieczeństwo polski i chętnie by oddali Naszą suwerenność każdemu kto da Im więcej. Taka postawa w zasadzie wyczerpuje znamiona zdrady. I nie ma tu żadnego tłumaczenia o wartościach moralnych postawy pielgrzymujących do  granicy państwowej totalnych celebrytow wobec nielegalnych imigrantów. Ci imigranci są tam wyłącznie dlatego że Łukaszenka na to pozwala. W takiej satrapii nie jest możliwe aby ktokolwiek bez jego wiedzy dostał się w okolice granicy. Oni są na Białorusi dzięki wizom, więc niech nikt nie wciska kitu że tam doszli pieszo! 

Nasze Wojsko i Straż Graniczna pilnują, aby do Polski nie dostali się jacyś niezidentyfikowani osobnicy pod pozorem uchodźców uciekających przed wojną. Skoro ich Łukaszenka przyjął, wydano wizy Białoruskie, więc niech ich tam trzyma u siebie i karmi. To są Jego goście. Kto tego nie rozumie ten jest głupcem lub świadomym agentem wpływu. Kim zatem jest Frasyniuk? Kim jest redaktor który prowadził z nim wywiad i mu wtórował w lżeniu żądając danych osobowych żołnierzy i pograniczników? Kim są ci którzy bronią takiej podłej postawy relatywizują i popierają tak podłe postawy? 

Mógłbym o tym jeszcze długo pisać, lecz z powodów osobistych, zostałem tak wychowany aby nie używać słów uznanych za obelżywe, wolę poprzestać na tym krótkim wpisie. Zbyt wiele gniewu jest we mnie teraz.

farmerjanek
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe