REKLAMA

Adamowicz atakuje PiS i Ordo Iuris. Ostra odpowiedź polityka Solidarnej Polski

- Kolejna kalka polityki Putina: propaganda PiS ( @tvp_info ) atakuje zagraniczne fundacje za dofinansowanie @Campus_Polska -znane fundacje z demokratycznych krajów, naszych sojuszników. A nie przeszkadza im, że ludzie @OrdoIuris oskarżanego o związki z Rosją współrządzą dziś Polską - napisała na Twitterze europosłanka Magdalena Adamowicz.
 Adamowicz atakuje PiS i Ordo Iuris. Ostra odpowiedź polityka Solidarnej Polski
/ screen YouTube / Magdalena Adamowicz

- Kolejna kalka polityki Putina: propaganda PiS ( @tvp_info ) atakuje zagraniczne fundacje za dofinansowanie @Campus_Polska -znane fundacje z demokratycznych krajów, naszych sojuszników. A nie przeszkadza im, że ludzie @OrdoIuris oskarżanego o związki z Rosją współrządzą dziś Polską.

- napisała na Twitterze europosłanka Magdalena Adamowicz. Na wpis zareagował Dariusz Matecki, przewodniczący Solidarnej Polski na Pomorzu Zachodnim.

- Zagraniczne fundacje finansowane z rządowych pieniędzy obcego państwa finansują antyrządowy, partyjny spęd w innym państwie. Pani dr, to się nazywa działanie agenturalne. Jeśli @OrdoIuris jest oskarżane o związki z Rosją, to tak samo Pani rodzina jest oskarżana o związki z mafią.

- zaznaczył Dariusz Matecki, przewodniczący Solidarnej Polski na Pomorzu Zachodnim.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura