Maciej Stuhr postanowił sparodiować Jarosława Kaczyńskiego. „Poziom gimbazy” [WIDEO]

Panie, panowie, rodacy. Powiem teraz najważniejsze słowa o Polsce. Otóż Polska… – mówił na opublikowanym przez siebie filmie Stuhr, po czym zamknął oczy...
 Maciej Stuhr postanowił sparodiować Jarosława Kaczyńskiego. „Poziom gimbazy” [WIDEO]
/ fot. Facebook

Maciej Stuhr nie od dziś znany jest z dużego krytycyzmu wobec partii rządzącej i jej szefa Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem opublikował w mediach społecznościowych nagranie, w którym sparodiował prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Chodziło o ostatnią konferencję prasową prezesa PiS i szefa MON, kiedy to Jarosław Kaczyński miał - zdaniem niektórych mediów - „uciąć drzemkę”.

– Panie, panowie, rodacy. Powiem teraz najważniejsze słowa o Polsce. Otóż Polska… – mówił na opublikowanym przez siebie filmie Stuhr, po czym zamknął oczy. Później nagle się poderwał i spojrzał na zegarek mówiąc „czas już na mnie”.

Nagranie natychmiastowo zdobyło popularność w sieci: „Mistrzu BRAWO! I dziękuję bo lepiej nie można!!! Wielki wielki szacunek Panie Maćku!!!; Warto występować. Małe kroczki prowadzą do celu Panie Macieju; Uwielbiam pana i pana poczucie humoru”.

Nie brakowało także krytycznych wobec Stuhra komentarzy: „Szkoda słów, marny aktorzyna z pana!; Żenada, żart poziom gimbazy. Mocne 2/10; Żenada. To teraz kiedy parodia Bronka panie Macieju?; Panie Macieju!! Wszystko jest ok, uwielbiam Pana jako osobowość i aktora, ale....czy warto występować przeciwko wszystkiemu?Nie sądzę..,oby nam się udało!!!!”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe