Śpiewak bezlitosny dla Hanny Gronkiewicz-Waltz i Siemoniaka. „Moralny upadek”

Jan Śpiewak postanowił w mocnych słowach odnieść się do słów Tomasza Siemoniaka, które padły w radiu RMF FM na temat Hanny Gronkiewicz-Waltz.
 Śpiewak bezlitosny dla Hanny Gronkiewicz-Waltz i Siemoniaka. „Moralny upadek”
/ YouTube: Kanał Jan Śpiewak, Kanał Tok FM

Jan Śpiewak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do rozmowy Roberta Mazurka z Tomaszem Siemoniakiem w radiu RMF FM. Działacz społeczny zwrócił uwagę na jedną odpowiedź byłego ministra w rządzie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego dotyczącą Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Hanna Gronkiewicz-Waltz sama mówiła, że w ratuszu panowała zorganizowana grupa przestępcza i ona w związku z tym zwalniała swojego zastępcę. Jej mąż niezgodnie z przepisami przejął pożydowską kamienicę. Musiał później oddawać pieniądze. Pani prezydent zasłynęła sesją fotograficzną na wałach przeciwpowodziowych dla „Vivy!”. Za to wszystko, rozumiem, w ramach szacunku należy jej się tytuł honorowej obywatelki. Tak zdecydowała Platforma – pytał Robert Mazurek.

– Była bardzo dobrym prezydentem Warszawy, zmieniła miasto w ciągu 12 lat. Oczywiście każdy, który coś robi, ma jakieś wpadki, gorsze dni – odparł w RMF FM Tomasz Siemoniak.

Właśnie na ten fragment programu postanowił zareagować Jan Śpiewak, który na Twitterze napisał:

„@TomaszSiemoniak na pytanie Mazurka o HGW i mafię reprywatyzacyjną: Oczywiście każdy który coś robi ma jakieś wpadki, gorsze dni. Morderstwo Brzeskiej, kilkadziesiąt tysięcy ludzi wyrzuconych z domów, kilka miliardów strat to dla nich  WPADKA i GORSZY DZIEŃ. Moralny upadek [pisownia oryginalna – przyp. red.] – napisał Jan Śpiewak.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe