loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Małgorzata Wassermann: Amnezja prokurator Kijanko może być zweryfikowana przez dokumenty
Opublikowano dnia 04.07.2017 13:45
"Prokurator Kijanko ma rację mówiąc że każdy a z nas popełnia błędy, ale suma i skala tych błędów jest zadziwiająca" - mówiła Małgorzata Wassermann.

screen tvp info

To jest amnezja która może być zweryfikowana przez dokumenty, mamy w całości akta postępowania dyscyplinarnego i z tych akt wynika że pani prokurator nie wykonała żadnych czynności


- mówiła Małgorzata Wassermann po przesłuchaniu prokurator Barbary Kijanko.
 

Te dokumenty i postępowania były pisane na kolanie, choćby ten dom składowy. Jeśli jest już informacja, a właściwie szereg informacji, że Amber Gold jest wykreślony z listy domów składowych, a pani prokurator dalej w uzasadnieniu pisze o tym, że Komisja Nadzoru Finansowego powinna przestać się interesować Amber Gold, ponieważ jest on pod jurysdykcją domów składowych... i tak dalej i tak dalej. Powołanie biegłego, który nie był w ogóle potrzebny na tamtym etapie sprawy i przesłuchanie go w charakterze świadka, gdzie właściwie zdyskwalifikowano go... Tu materiał jest bardzo bogaty i miażdżący dla pani prokurator


- powiedziała przewodnicząca komisji.
 

Ona ma rację mówiąc że każdy a z nas popełnia błędy, ale suma i skala tych błędów jest zadziwiająca


- podsumowała Małgorzata Wassermann.
 

źródło: tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Gafa Putina, niedopatrzenie ochroniarzy innych VIP-ów"
Prezydentowi Rosji zabrakło refleksu i wyczucia sytuacji, co w niczym nie zwalnia jednak z odpowiedzialności za ten skandal służb ochrony pozostałych moknących w deszczu na Łużnikach VIP-ów.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.