loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Małgorzata Wassermann: Amnezja prokurator Kijanko może być zweryfikowana przez dokumenty
Opublikowano dnia 04.07.2017 13:45
"Prokurator Kijanko ma rację mówiąc że każdy a z nas popełnia błędy, ale suma i skala tych błędów jest zadziwiająca" - mówiła Małgorzata Wassermann.

screen tvp info

To jest amnezja która może być zweryfikowana przez dokumenty, mamy w całości akta postępowania dyscyplinarnego i z tych akt wynika że pani prokurator nie wykonała żadnych czynności


- mówiła Małgorzata Wassermann po przesłuchaniu prokurator Barbary Kijanko.
 

Te dokumenty i postępowania były pisane na kolanie, choćby ten dom składowy. Jeśli jest już informacja, a właściwie szereg informacji, że Amber Gold jest wykreślony z listy domów składowych, a pani prokurator dalej w uzasadnieniu pisze o tym, że Komisja Nadzoru Finansowego powinna przestać się interesować Amber Gold, ponieważ jest on pod jurysdykcją domów składowych... i tak dalej i tak dalej. Powołanie biegłego, który nie był w ogóle potrzebny na tamtym etapie sprawy i przesłuchanie go w charakterze świadka, gdzie właściwie zdyskwalifikowano go... Tu materiał jest bardzo bogaty i miażdżący dla pani prokurator


- powiedziała przewodnicząca komisji.
 

Ona ma rację mówiąc że każdy a z nas popełnia błędy, ale suma i skala tych błędów jest zadziwiająca


- podsumowała Małgorzata Wassermann.
 

źródło: tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Michael Bartsch [TAZ]: "..."Różaniec do granic" został Euroregionowi Nysa oszczędzony"
"Przed 20 laty gdy powołane zostało do życia "Europejskie Miasto Görlitz/Zgorzelec", w pewnej niemieckiej kawiarni wywieszony był napis w języku polskim "Tutaj się nie kradnie"
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kolejne pieniądze na krakowski pomnik gen. Kuklińskiego
Przedstawiający pękający mur berliński i wygięte w łuk ostrze szabli jako symbol oficerskiego honoru monument ma stanąć - jak niedawno informowałem - wiosną br.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.