loading
Proszę czekać...
[video] Małgorzata Wassermann: Amnezja prokurator Kijanko może być zweryfikowana przez dokumenty
Opublikowano dnia 04.07.2017 13:45
"Prokurator Kijanko ma rację mówiąc że każdy a z nas popełnia błędy, ale suma i skala tych błędów jest zadziwiająca" - mówiła Małgorzata Wassermann.

screen tvp info

To jest amnezja która może być zweryfikowana przez dokumenty, mamy w całości akta postępowania dyscyplinarnego i z tych akt wynika że pani prokurator nie wykonała żadnych czynności


- mówiła Małgorzata Wassermann po przesłuchaniu prokurator Barbary Kijanko.
 

Te dokumenty i postępowania były pisane na kolanie, choćby ten dom składowy. Jeśli jest już informacja, a właściwie szereg informacji, że Amber Gold jest wykreślony z listy domów składowych, a pani prokurator dalej w uzasadnieniu pisze o tym, że Komisja Nadzoru Finansowego powinna przestać się interesować Amber Gold, ponieważ jest on pod jurysdykcją domów składowych... i tak dalej i tak dalej. Powołanie biegłego, który nie był w ogóle potrzebny na tamtym etapie sprawy i przesłuchanie go w charakterze świadka, gdzie właściwie zdyskwalifikowano go... Tu materiał jest bardzo bogaty i miażdżący dla pani prokurator


- powiedziała przewodnicząca komisji.
 

Ona ma rację mówiąc że każdy a z nas popełnia błędy, ale suma i skala tych błędów jest zadziwiająca


- podsumowała Małgorzata Wassermann.
 

źródło: tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Malowane gołębie
Weterynarz stwierdził, że są to pomalowane barwnikami lokalne gołębie z gatunku pawików.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.