"Naprawdę to powiedziałaś?". Małgorzata Rozenek zażartowała ze Skórzyńskiego w Dzień Dobry TVN

Podczas wtorkowego wydania Dzień Dobry TVN miała miejsce zaskakująca wymiana zdań. Małgorzata Rozenek zażartowała z Krzysztofa Skórzyńskiego, co początkowo wcale mu się nie spodobało.
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński / Screen z kanału YouTube

Małgorzacie Rozenek udało się spełnić największe zawodowe marzenie, jakim było dołączenie do obsady Dzień Dobry TVN. Już po pierwszym odcinku na celebrytkę wylała się fala hejtu. Widzom nie podobało się to, jak prowadząca zachowuje się i mówi, a to był dopiero wierzchołek góry lodowej. Przez kolejne tygodnie Małgorzata Rozenek była krytykowana w mediach społecznościowych. Z czasem dało się jednak zauważyć, że zrobiła duży postęp i idzie jej znacznie lepiej niż na początku.

Małgorzata dogadała się również ze współprowadzącym Krzysztofem Skórzyńskim. Duet ostatecznie zaczął się pozytywnie uzupełniać.

Rozenek zażartowała ze swojego kolegi 

W dzisiejszym odcinku Małgorzata Rozenek postanowiła nieco zażartować ze swojego kolegi. W pierwszej chwili nie mógł on uwierzyć w to, co słyszy. Duża część programu poświęcona była wizycie amerykańskiego prezydenta Joe Bidena w Polsce. Poruszono również temat samochodu, którym polityk poruszał się po warszawskich ulicach.

- A teraz będziemy mówić o bestii i to wcale nie dotyczy Krzysztofa na imprezie - powiedziała prezenterka.

Krzysztof Skórzyński nie ukrywał, że dziwią go te słowa.

- O Boże, Krzysztofa… Naprawdę to powiedziałaś? - zapytał zaskoczony.

- Szanowni państwo, jeśli dziś zobaczycie coś, co wygląda jak twierdza na kółkach, to będzie samochód prezydenta Stanów Zjednoczonych. Bestia - tak popularnie jest nazywany - mówiła dalej Rozenek.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Daily Telegraph: Powinniśmy wzmacniać więzi z Polską. To nowa potęga Europy Wiadomości
"Daily Telegraph": Powinniśmy wzmacniać więzi z Polską. To nowa potęga Europy

Jeśli Wielka Brytania będzie chciała odbudowywać więzi z Europą, powinna to robić poprzez kraje takie jak Polska czy Słowacja. Znacznie lepiej rozumieją one wspólne wyzwania, a Polska staje się nowym europejskim mocarstwem - pisze w czwartek dziennik "Daily Telegraph".

Zapytano Lewandowskiego o Świątek. Piłkarz nie krył zaskoczenia Wiadomości
Zapytano Lewandowskiego o Świątek. Piłkarz nie krył zaskoczenia

Zabawne obrazki, które są zwane powszechnie "memami", są również tworzone w kontekście dwójki ambasadorów polskiego sportu – Igi Świątek i Roberta Lewandowskiego. To właśnie na ich temat pytanie otrzymał kapitan reprezentacji Polski.

Bizneswoman miała przebierać się za policjantkę i napadać z partnerem ludzi w ich domach [WIDEO] Wiadomości
Bizneswoman miała przebierać się za policjantkę i napadać z partnerem ludzi w ich domach [WIDEO]

Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” na tropie bizneswoman, która miała podawać się za policjantkę i wraz z partnerem napadać ludzi w domach. W tle skandaliczne zaniedbania, których mieli dopuszczać się prawdziwi policjanci oraz bierność prokuratury. 

Stan zdrowia papieża Franciszka. Nowe informacje Wiadomości
Stan zdrowia papieża Franciszka. Nowe informacje

Papież Franciszek, przebywający w rzymskiej klinice Gemelli z powodu infekcji dróg oddechowych, pozostanie tam jeszcze prawdopodobnie dwa lub trzy dni - podał włoski dziennik "La Stampa".

Zabraknie papieru toaletowego jak w PRL? To skutek nowych przepisów UE Wiadomości
Zabraknie papieru toaletowego jak w PRL? To skutek nowych przepisów UE

Papier toaletowy może się stać w najbliższym czasie towarem deficytowym? Zagraniczne media zwracają uwagę na nowe przepisy Unii Europejskiej, które mają zakazać sprawdzania produktów związanych z wylesieniem.

Śmigłowce wojskowe i wybuchy w Warszawie. Wydano komunikat Wiadomości
Śmigłowce wojskowe i wybuchy w Warszawie. Wydano komunikat

W piątek 31 marca na warszawskim Rembertowie będą odbywać się ćwiczenia wojskowe z użyciem śmigłowców oraz materiałów wybuchowych; podobne treningi – w okolicach Piaseczna we wtorek, 4 kwietnia; to standardowa działalność – informuje Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Poseł PiS złożył mandat Wiadomości
Poseł PiS złożył mandat

Jak podaje portal i.pl, poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Zagórski złożył rezygnację z mandatu posła. Informacje zostały potwierdzone u samego parlamentarzysty.

Mężczyzna popełnił samobójstwo. Po rozmowie z chatbotem postanowił „poświęcić się dla planety” Wiadomości
Mężczyzna popełnił samobójstwo. Po rozmowie z chatbotem postanowił „poświęcić się dla planety”

Z informacji belgijskiego dziennika „La Libre” wynika, że chatbot amerykańskiej firmy Chai nakłonił młodego mężczyznę do popełnienia samobójstwa.

Córka zabiera głos w sprawie stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz Wiadomości
Córka zabiera głos w sprawie stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Według krążących w sieci plotek pogarsza się stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz, która ma nawet wymagać już całodobowej opieki. Głos w sprawie postanowiła zabrać jej córka.

Atak na biuro poselskie szefa MON. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę Wiadomości
Atak na biuro poselskie szefa MON. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę

Policjanci z podwarszawskiego Legionowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wybicie szyby w biurze poselskim wicepremiera, szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka – dowiedziała się w czwartek PAP.

Emerytury
Stażowe