REKLAMA

"Tak kończy się ślepa wiara opozycji w to co napisze GW". Wpadka Joanny Muchy [PO] na Twitterze

"Przewodniczący KNF Marek Chrzanowski mówi Czarneckiemu o Świtale, że jest niekompetentny. Świtała zostaje powołany przez #PMM [premiera Mateusza Morawieckiego-red.] na wiceministra finansów. W kontekście #aferaKNF to najlepsze podsumowanie tej ekipy. Korupcja i brak kompetencji" - pisze na Twitterze Joanna Mucha, posłanka Platformy Obywatelskiej, w latach 2011-2013 minister sportu i turystyki. Sęk w tym, że informacja podana przez "Gazetę Wyborczą" ws. Filipa Świtały nie była prawdziwa. Wpadkę polityk szybko wytknęli internauci, a sama posłanka zdobyła się na przeprosiny.
 "Tak kończy się ślepa wiara opozycji w to co napisze GW". Wpadka Joanny Muchy [PO] na Twitterze
/ screen YT

Przewodniczący KNF Marek Chrzanowski mówi Czarneckiemu o Świtale, że jest niekompetentny. Świtała zostaje powołany przez #PMM na wiceministra w MinFin. W kontekście #aferaKNF to najlepsze podsumowanie tej ekipy. Korupcja i brak kompetencji.


- napisała Joanna Mucha.
 

Oczywiście pani wie,że myli osoby i kłamie?

Kompetencje śledcze Czuchnowskiego oraz intelektualnego posłów PO to natomiast coś imponującego

Czy pani ogarnia sytuację ? wyborcza podała nie tego człowieka w swoim artykule .Trzeba sprawdzić, poczekać ..a nie walić od razu ,jak jest okazja

Pełna kompromitacja Muchy! Filip Świtała, były zastępca Przewodniczącego KNF nie został powołany we wrześniu 2018 r. na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów – chodzi o inną osobę o tym samym imieniu i nazwisku! Przypominam: Mucha to funkcjonariuszka PO!


- odpowiadają internauci.
 

 

Okazuje się, że Pan Świtała z KNF i Pan Świtała z MinFin to dwie różne osoby. Oznacza to tyle, że niekompetencja i praktyki korupcyjne dotyczą - w tym kontekście - tylko jednej ze wspomnianych przeze mnie instytucji. Pana Wiceministra przepraszam.


- odpowiedziała na komentarze Joanna Mucha.
 

raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura