REKLAMA

Prawy Sierpowy: Stłuczcie ten termometr bo mamy gorączkę!

Kiedyś przebojem internetu stał się pewien człowiek, nazywa się Kononowicz. Był symbolem przaśności i obciachu w polityce, niemniej jego słynne ,,I nie będzie niczego'' na trwale weszło do kanonu powiedzonek. Teraz ma godnych następców, a co więcej sądzę że Trzaskowski to jakiś jego kuzyn czy siostrzeniec, idealnie wpisuje się w ten program. Jeszcze parę lat i w Warszawie też nie będzie niczego... Ani TVP Info ani TVP w ogóle.
 Prawy Sierpowy: Stłuczcie ten termometr bo mamy gorączkę!
/ pixabay.com

Okiem farmera

Mocno się zdziwiłem kiedy się okazało że PO wchodzi w identyczną retorykę wobec TVP. Od kilku dni idzie taki przekaz jakby im go osobiście pan Kononowicz pisał. Osobiście nigdy nie miałem z Panem Kononowiczem problemu, dla mnie jest tylko człowiekiem który zaistniał medialnie, choć to inni zbili na nim kapitał. Jednak stał się swoistym symbolem zjawiska które teraz dopadło opozycję.

I nie będzie już TVP po to aby już nikt nie zadawał nam takich pyta...                                 Dziwna jest ta opozycja która nawet przy ogromnym wsparciu telewizji komercyjnych nie jest w stanie wygrać wyborów. Zamiast przemyśleć co źle robi, woli stłuc termometr czyli TVP Info. Bo wszystko co złe to tylko przez TVP Info! Bo nie wygramy wyborów przez TVP Info! Itd. itp. Takie paranoje to się chyba leczy? Lecz który to psychiatra weźmie na warsztat chorego polityka? Zresztą wyleczenie z paranoi oznaczało by też koniec jego kariery w polityce po stronie opozycji, Nie, oni zdecydowanie nie pójdą do jakiegoś poczciwego psychiatry, to by oznaczało radykalną zmianę w postrzeganiu rzeczywistości, a koledzy i koleżanki z ław poselskich zaczęli by się jawić jako totalni głupcy. Normalny zdrowy na psychice człowiek nie jest przecież w stanie zrozumieć tego oślego uporu w gwałceniu logiki, tych wolt ideowych i innych dziwactw. opozycji opowiadającej jak to przez TVP nie mogą wygrać wyborów! Żadnemu za to nie przyjdzie do głowy ze są tej sytuacji sami sobie winni, a TVP Info jedynie o tym informuje. Jakoś tak dziwnie się składa że i w radiu i TV komercyjnych mocno chwalą tych polityków. Nawet mówi się że TVN to największa partia opozycyjna w Polsce. I co? Media są ważne w przekazywaniu informacji, lecz przeciwnicy TVP zapominają o pewnym ważnym szczególe. Kiedy w 2015 przegrali wybory prezydenckie i parlamentarne, wtedy ta telewizja była w pełni kontrolowana przez obecną opozycję. A mimo to przegrali, więc gdzie leży przyczyna ich klęsk wyborczych? Ja wiem że w nich samych, ale kiedy oni dojdą do tego samego wniosku? Sądząc po zachowaniu i pomysłach to chyba nigdy.

farmerjanek

 

         


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura