Petru zrezygnował przez "Ucho Prezesa"? Pan Mariusz: "Jak pan Ryszard zrezygnował, to myslę, no kurde..."

- Szykujemy się na konkretne stanowiska polityczne, ponieważ chcemy rozbić dwupartyjność, która teraz jest na scenie politycznej. Nie będzie PiS, nie będzie PO. Powstanie partia "Ucho prezesa" i... Ja szykuję się, nie wiem, może do ministerstwa sportu bo to się dużo jeździ, dużo sportów się fajnych ogląda... - mówił w porannej rozmowie RMF24 odtwórca roli Pana Mariusza w "Uchu Prezesa" Mikołaj Cieślak.
zrzut ekranu Petru zrezygnował przez "Ucho Prezesa"? Pan Mariusz: "Jak pan Ryszard zrezygnował, to myslę, no kurde..."
zrzut ekranu / Youtube.com

- Chciałem powiedzieć politykom, bo to z tego miejsca politycy mówią do mnie, a ja teraz powiem do nich, żeby nikt nie czuł się bezpiecznie, bo każdego możemy tam w każdym momencie obsadzić.

- rozpoczął.

Jego zdaniem w każdej partii najśmieszniejszy i najłatwiejszy do sparodiowania powinien być lider tej partii.

- Tak, tak, powinien być liderem ten, który jest najbardziej śmieszny i najbardziej jednocześnie charyzmatyczny, czyli pan prezes, czyli w tym momencie: pan Schetyna, niestety już pana Ryszarda od wczoraj chyba nie ma. (...)

No właśnie, ja przez dwa miesiące, jak ruszyło "Ucho...", czułem ogromną odpowiedzialność, że my kogoś chcemy usunąć ze stanowisk. Oczywiście nie, chcemy zrobić serial satyryczno-polityczny, ale jak wczoraj pan Ryszard zrezygnował, i to jeszcze po odcinku o opozycji, to myślę sobie, no kurde...

- powiedział.

Cieślak dodał, że to wspaniała koincydencja:

- W poniedziałek wychodzi odcinek, a w środę pan Ryszard mówi, że już nie chce mu się. (...) Nie obchodzi nas czy my ocieplamy kogoś, czy my kogoś oziębiamy. Tylko po prostu robimy to, co mamy zamiar robić.

Jeżeli chodzi o deklaracje polityczne, to żeśmy się umówili, że one nie będą padać i nie padają. Mam nadzieję.

- mówił gość Roberta Mazurka.

Dodał, że polaryzacja opinii, na czyje zlecenie jest robione "Ucho Prezesa" bardzo mu się podoba.

Że z jednej strony jest to na zlecenie PiS, a z drugiej strony jest to na zlecenie opozycji. I ta polaryzacja bardzo mi się podoba, i jeżeli ona jest, to jest w ogóle super.

Pytany o zmiany, które przeprowadziłby w rządzie odpowiedział:

Chyba pan Morawiecki nie powinien wylecieć. Myślę, że coś z takimi ewidentnymi... Ze środowiskiem można by coś zrobić... No właśnie coś tutaj by trzeba było podziałać. Nie wiem, jak wygląda sprawa obronności narodowej, bo tu też się różne rzeczy dzieją. Ja bym to sprawdził najpierw.

- Z przyjemnością rozdajemy razy po równo.

- zapewnił.

- Będzie jeszcze jeden odcinek, który dziś ma zwiastun na Show Maxie, a w poniedziałek będzie dostępny na YouTubie. To będą imieniny prezesa. Dziś jest już zajawka, więc mogę powiedzieć... A potem będą jeszcze dwa sensacyjne odcinki. (...) Potem wracamy, jak dobrze pójdzie, jesienią, z nowym sezonem.

- powiedział o dalszych planach twórców serialu.


/ Źródło: RMF24

#REKLAMA_POZIOMA#

 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe