REKLAMA

Kukiz: Hejt mam większy niż Paweł Adamowicz

– Ogólnie to hejt od „piewców miłości i tolerancji” mam znacznie większy, niż Paweł Adamowicz – stwierdził Paweł Kukiz.
Lider Kukiz'15 Paweł Kukiz (C-L) na sali obrad w Sejmie w Warszawie Kukiz: Hejt mam większy niż Paweł Adamowicz
Lider Kukiz'15 Paweł Kukiz (C-L) na sali obrad w Sejmie w Warszawie / PAP/Wojciech Olkuśnik

Większość sejmowa przyjęła w środę nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. Za ustawą głosowało 228 posłów, przeciw było 216, wstrzymało się 10. Ustawa wywołuje olbrzymie kontrowersje. Teraz ustawą zajmie się Senat. CZYTAJ WIĘCEJ

Kukiz: TVN podkręca hejt

W uchwaleniu ustawy PiS-owi pomogli posłowie Kukiz'15, którzy spotkali się z falą hejtu. Z najmocniejszą krytyką spotkał się sam Paweł Kukiz.

– Ogólnie to hejt od „piewców miłości i tolerancji” mam znacznie większy, niż Paweł Adamowicz, a portale i ... TVN, który tak bardzo śmierć Adamowicza przeżywał, ten hejt podkręcają – komentował sytuację lider Kukiz'15.

Polityk domaga się przeprosin od stacji TVN24, w związku z komentarzami, które pojawiły się na antenie telewizji.

Jak tłumaczył w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, nie zamierza pojawił się w studiu TVN24, jeśli nie usłyszy przeprosin. – W czwartek zaprosiła mnie też telewizja TVN24, chcieli umówić się na wywiad. Odpisałem, że zgodzę się pod warunkiem, gdy publicznie mnie przeproszą za swój wczorajszy „news”, jakobym miał żądać stanowiska wicemarszałka za głosowanie. Już mi nie odpisali – relacjonował Kukiz.

Zapytany czy planuje pozwać stację za podaną informację stwierdził: „A po co? Co to da? Czy zmienię procesem ich mentalność, albo mentalność Romana Giertycha, Radosława Sikorskiego i im podobnych?”.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura