Jachira znów szokuje! Obrzydliwe słowa posłanki PO o mszy beatyfikacyjnej kard. Wyszyńskiego

Pani musi być tajną agentka Prezesa. Nie ma innego, sensownego wytłumaczenia, dla Pani infantylnego zachowania i bezsensownych wpisów – komentuje słowa posłanki PO jeden z internautów.
 Jachira znów szokuje! Obrzydliwe słowa posłanki PO o mszy beatyfikacyjnej kard. Wyszyńskiego
/ fot. YouTube


W ostatnią niedzielę z udziałem najwyższych władz państwowych – prezydenta RP, marszałków Sejmu i Senatu oraz członków rządu na czele z premierem - w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbyła się msza beatyfikacyjna kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej.

Liturgii przewodniczy prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych kard. Marcello Semeraro, który wygłosił homilię.

– Ta świątynia, wzniesiona przez Naród Polski, jako wotum wdzięczności za bliskość i obecność Pana Boga w chwalebnej i bolesnej historii tego Kraju, jest dzisiaj świadkiem kolejnego potwierdzenia: Polska jest narodem maryjnym, Polska ofiarowała i ofiaruje Kościołowi, na przestrzeni różnych epok, wybitne postacie świętych, bożych mężczyzn oraz kobiet – mówił papieski wysłannik.
 

Szokujące słowa Jachiry


Do całej sytuacji postanowiła odnieść się w mediach społecznościowych posłanka PO słynąca z kontrowersyjnych wypowiedzi Klaudia Jachira.

„Faszysta i antysemita (ot, błędy młodości) wynoszony na ołtarze przez obrońców pedofili (kto nie ma pokus?) podczas stanu wyjątkowego - do obejrzenia na wszystkich kanałach” – napisała.


Na jej wpis zareagowali niemal natychmiastowo internauci. „Pani musi być tajną agentka Prezesa Nie ma innego, sensownego wytłumaczenia, dla Pani infantylnego zachowania i bezsensownych wpisów”; „Proponuje dać to na duży banner z podpisem @Platforma_org”; „Coraz gorzej z Panią. To już nawet nie fanatyzm. To obłęd”; „Plan na 50 % dla PiS wdrozony. Brawo, oby tak dalej”; „Pani Kaudio, czasem lepiej przemyśleć, czy warto popełnić słowo pisane” – czytamy.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe