"Transkobiety nie mogą wyjechać z Ukrainy. Zostaną wcielone do armii"

Trwa brutalna rosyjska inwazja na Ukrainę. Ukraińcy zaciekle się bronią. Liczba ofiar, w tym ofiar pośród ludności cywilnej, rośnie. Polska przyjęła już prawie osiemset tysięcy uchodźców z Ukrainy. Z Ukrainy wolno wyjechać jedynie kobietom, dzieciom i cudzoziemcom.
Trans
Trans / Pixabay.com

Jednymi z "ofiar" wojny, są nowomodne ideologie. Przedstawiciele niemieckich i brukselskich władz przepraszają się z węglem, a Wirtualna Polska i portal z grupy Wirtualnej Polski Vibez.pl, zwracają uwagę na problem "transkobiet, które nie mogą wyjechać z Ukrainy, a nawet mogą być wcielone do wojska". W ukraińskim wojsku służą zarówno mężczyźni jak i kobiety.

- Setki transpłciowych osób musiało zostać w Ukrainie. Zostaną też wcielone do armii

- pisze Wirtualna Polska na swoim fanpejdżu publikując link do artykułu na Vibez.pl

- Transkobiety nie mogą wyjechać z Ukrainy. Mają w paszporcie oznaczoną płeć męską 

(...)

W najgorszej sytuacji znajdują się transpłciowe kobiety. Jeśli w dokumentach mają one oznaczoną płeć męską, nie mogą one wyjechać. Prawo, które nie rozpoznaje ich właściwej płci, zakazuje im przekroczyć granicę kraju, tak samo jak wszystkim mężczyznom pomiędzy 18-60 rokiem życia. Jak szacują ukraińskie organizacje, w takiej sytuacji mogły znaleźć się setki osób.

- pisze Vibez.pl

- No ale zmiana płci z reguły nie zmienia faktu ze takie panie są wyższe, silniejsze od kobiet które testosteronu maja mniej. Zresztą sporo bezdzietnych kobiet tez się zdecydowało zostać i walczyć.

- I niech walczą o swój kraj o swoją ojczyznę

- Ja pie***** 🤦 Największe problemy nowoczesno-postępowych pseudo artykularzy .....

- odpowiadają komentatorzy

 

Ideologia gender/LGBT

Problem "niezgodności płci" jest autentyczny i medycznie rozpoznany, ale w społeczeństwach występujący śladowo. W ostatnich latach, szczególnie na zachodzie został wykorzystany przez ideologię gender/ ideologię LGBT, które rozbudowały go o całe "spektrum płci" i zbudowały wokół transpłciowości pewną modę, szczególnie wśród młodzieży. Zaowocowało to np. różnymi patologiami, jak w sporcie, gdzie "transpłciowe kobiety" czyli mężczyźni podający się za kobiety wygrywają zawody sportowe z kobietami, czy mężczyznami więźniami, np. przestępcami seksualnymi, którzy podając się za "kobiety" żądają umieszczania ich w zakładach karnych przeznaczonych dla kobiet.

Problem wywołał konflikt pomiędzy radykalnym środowiskiem ideologów i aktywistów gender/LGBT a środowiskiem feministek, które w sposób logiczny widzą w tego typu ideologii zagrożenie dla praw kobiet.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe