REKLAMA

"Nie ma pani moralnego prawa wypowiadać się o dzieciach!". Rzecznik Praw Dziecka ostro odpowiada Spurek

Polski Związek Łowiecki chce przywrócenia prawa, które pozwalało polskim myśliwym wychodzić na polowania razem z dziećmi. W tym celu PZŁ wystąpił do Marszałka Sejmu z projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej. Spotkało się to z krytyką Sylwii Spurek, która komentując projekt zwróciła się do Rzecznika Praw Dziecka. - Gdzie jest Mikołaj Pawlak? - pyta europosłanka. W końcu doczekała się ostrej odpowiedzi samego Rzecznika.
 "Nie ma pani moralnego prawa wypowiadać się o dzieciach!". Rzecznik Praw Dziecka ostro odpowiada Spurek
/ screen YT

Poprzez polowania możemy uczyć nasze dzieci przyrody i wszystkiego co się z nią wiąże, czyli m.in. ochrony środowiska, nauki o gatunkach, prawidłowego zachowania w lesie, szacunku dla fauny i flory. Jesteśmy przekonani, że taka nauka, nazwijmy ją empiryczną, jest o wiele skuteczniejsza niż książkowa i jest cenną lekcją o otaczającym świecie


- tłumaczą myśliwi, domagając się przywrócenia prawa, które pozwala wychodzić na polowania razem z dziećmi. Inicjatywa nie spodobała się Sylwii Spurek.
 

Zabieranie dzieci na polowania to nie tylko przemoc wobec zwierząt, ale i wobec dzieci... Stykanie się z zabijaniem i cierpieniem zwierząt źle wpływa na rozwój psychiki u najmłodszych. Gdzie jest @RPDPawlak? Liczę, że Sejm odrzuci ten skandaliczny projekt


- komentuje europosłanka.
 

Popiera pani @SylwiaSpurek mordowanie dzieci nienarodzonych! Nie ma pani moralnego prawa do wypowiadania się o dzieciach! Wirus niszczy świat, ludzie umierają, tracą pracę, a pani reklamuje majonez wege i uważa, że kury cierpią, znosząc jaja. Pani tak sama, czy ktoś to wymyśla?


- ostro odpowiedział Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. 
 

źródło: kolo-lowieckie-mazury.pl

raw
 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura