Nitras: W sztabie Trzaskowskiego m.in. Kierwiński, Pomaska, Nowacka i Kowal

Poseł KO Sławomir Nitras poinformował we wtorek, że poza nim i Cezarym Tomczykiem w sztabie wyborczym Rafała Trzaskowskiego są m.in.: Agnieszka Pomaska, Barbara Nowacka, Paweł Kowal i Marcin Kierwiński.
YT print screen/TheEUROCITIESnetwork
 

Nitras pytany w Radiu Zet, kto oprócz niego i Cezarego Tomczyka, jest w sztabie Rafała Trzaskowskiego, poinformował, że są to m.in.: Agnieszka Pomaska, Barbara Nowacka, Paweł Kowal, a także Marcin Kierwiński, który - jak mówił - "spina nas wszystkich organizacyjnie". Jak dodał, również szef PO Borys Budka jest bardzo aktywny w kampanii prezydenckiej.
 

Dopytywany czy w sztabie są ludzie z warszawskiego ratusza, Nitras powiedział, że są to osoby, które współpracowały z Rafałem Trzaskowskim przy poprzednich kampaniach. "Nie wiem, czy są pracownikami ratusza. Chyba nie" - dodał.
 

Pytany czy w sztabie Trzaskowskiego są "ludzie Donalda Tuska" - Sławomir Nowak i Igor Ostachowicz, poseł KO powiedział: "Nie wiem, czy można powiedzieć, że są w sztabie, są konsultowani, podpowiadają pewne rozwiązania. Myślę, że nie można ich nazwać trzonem sztabowym. Jesteśmy wielką formacją polityczną, która stara się nie gubić atutów, które posiada i korzystać z nich w każdej sytuacji". 
 

źródło: PAP/lt/ mrr/

 

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: