„Krystek” skazany! Zaskakujące nagranie z sali sądowej. „Dane ofiary nie są chronione?” [WIDEO]

W materiale #tvn24 o wyroku Krystiana W., nie "wypikano" imienia i nazwiska drugiej ofiary Krystka. Dane Krystiana są chronione a ofiary już nie? – pyta internauta.
 „Krystek” skazany! Zaskakujące nagranie z sali sądowej. „Dane ofiary nie są chronione?” [WIDEO]
/ fot. Twitter


W czwartek Sąd Rejonowy w Wejherowie ogłosił wyrok w sprawie przeciwko Krystianowi W. ps. Krystek, który odpowiada za elektroniczne kontakty z dwoma małoletnimi w celach pedofilskich w 2015 roku. 44-letni "Krystek" został doprowadzony na ogłoszenie wyroku z aresztu śledczego, gdzie przebywa w związku z procesem dotyczącym kontaktów seksualnych z ponad 30 dziewczynkami.

Za kontakty z dwoma dziewczynkami za pomocą Messengera w celach pedofilskich Sąd Rejonowy skazał "Krystka" na 2,5 roku więzienia oraz 3-letni zakaz zbliżania się do jednej z pokrzywdzonych dziewczynek na mniej niż 100 metrów oraz zakazał kontaktowania się z nią w jakikolwiek sposób.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zatoka Sztuki w Sopocie. Jest decyzja sądu ws. Krystiana W. ps. „Krystek”. W tle samobójstwo 14-letniej Anaid

Proces ma związek z samobójczą śmiercią 14-letniej Anaid, która marcu 2015 r., dzień po spotkaniu z mężczyzną, rzuciła się pod pociąg na gdańskiej Oruni. To, że dziewczynka spotykała się z 37-letnim wówczas "Krystkiem" odkryła matka nastolatki. Dopiero potem ruszyło prokuratorskie śledztwo.

Jeden z internautów zwrócił uwagę na szczegół z dzisiejszej rozprawy na sali sądowej w Sądzie Rejonowym w Wejcherowie. „W materiale #tvn24 o wyroku Krystiana W., nie »wypikano« imienia i nazwiska drugiej ofiary Krystka. Dane Krystiana są chronione a ofiary już nie? (To ja ocenzurowałem materiał. Zainteresowanym mediom, prześlę pełną wersję.)” – zauważył.

Dysponujemy również nagraniem bez "wypikania" dokonanego przez internautę. Rzeczywiście podane zostało i transmitowane przez TVN24 pełne imię i nazwisko ofiary.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe