REKLAMA

Schetyna twierdzi, że podniesienie wieku emerytalnego było błędem. Tymczasem na oficjalnej stronie PO...

W Warszawie trwa Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej. Podczas swego przemówienia Grzegorz Schetyna stwierdził, że podniesienie wieku emerytalnego przez PO było błędem. Tymczasem na oficjalnej stronie Platformy Obywatelskiej widnieje informacja, która wzbudziła w byłym szefie MSWiA Joachimie Brudzińskim poważne wątpliwości w szczerość słów lidera PO.
 Schetyna twierdzi, że podniesienie wieku emerytalnego było błędem. Tymczasem na oficjalnej stronie PO...
/ screen YT

Jeśli pada pytanie o wiek emerytalny, słynne 67 lat, to przyznajemy: to był błąd. Można to było przeprowadzić na zasadzie dobrowolności i zachęt, a nie przymusu 


- mówił Grzegorz Schetyna na Forum Programowym. Słowa te skomentował Joachim Brudziński na Twitterze. W jego opinii konwencja opozycji to kolejne "puste obietnice".
 

Nikt Ci tyle nie da ile Ci PO kłamliwie obieca! Schetyna mówi, że podniesienie wieku emerytalnego to był błąd a w tym samym czasie na stronie PO jest napisane, że „należy powrócić do projektu podwyższenia wieku emerytalnego”. Dzisiejsza konwencja to kolejne #PusteObietnice


- napisał były szef MSWiA, dołączając do wpisu screena. Cytujemy fragment ze strony PO dot. emerytur:
 

Czy podniesiemy z powrotem wiek emerytalny?

Oczywiście, że należy powrócić do projektu podniesienia wieku emerytalnego, ale system ten będzie miał charakter dobrowolności. Reforma emerytalna była jedną z najważniejszych reform rządu PO-PSL, która była świadectwem odpowiedzialności I prawdziwej troski ówczesnych władz o przyszłość Polski I Polaków. Koszty demagogicznej retoryki I populistycznych działań PiSu w tej sprawie, spadną na barki naszych dzieci i wnuków i to jest prawdziwa krzywda, jaka została wyrządzona naszej Ojczyźnie.


- czytamy na oficjalnej stronie Platformy Obywatelskiej.
 
raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura