loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Beata Kempa na konferencji dotyczącej przyszłości syryjskich uchodźców
Opublikowano dnia 24.04.2018 12:41
Departament Pomocy Humanitarnej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na Twitterze opublikował zdjęcia z konferencji w Bruksesli.

Twitter.com/Polska_Pomoc_Humanitarna
– Pani Minister @BeataKempa_KPRM uczestniczy w konferencji „Supporting the future of #Syria and the region” w #Bruksela. Gospodarzami spotkania są #UE (Wysoka Przedst. UE ds. Zagran. i Polityki Bezpiecz., komisarz ds. pomocy humanitarnej i zarządzania kryzysowego) oraz #ONZ – czytamy na Twitterze

  Źródło: Twitter.com BB
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.