REKLAMA

"Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek". Winnicki nie przebiera w słowach

Już niebawem jak co roku ulicami Warszawy przejdzie organizowany przez narodowców tradycyjny Marsz Niepodległości. Hasło tegorocznego obchodu brzmi "Niepodległość nie na sprzedaż". Wydarzenia chciałby jednak zakazać prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski; ostro za pośrednictwem mediów społecznościowych podsumował jego postawę poseł Konfederacji i prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. 
/ screen YT - Janusz Jaskółka

Za każdym razem mówię jasno, że Marsz Niepodległości organizowany przez pana Bąkiewicza nie powinien się odbyć. Mówię, że są używane symbole, dlatego zawsze występuję, żeby marsz przygotowany przez takich ludzi nie był w Warszawie organizowany 

– mówił Trzaskowski w rozmowie z Onetem. Zapowiedział również, że będzie wnioskował o to, aby Marsz Niepodległości nie odbył się w tym roku.

Czytaj więcej: Trzaskowski chce zakazać Marszu Niepodległości? „Nie powinien się odbyć”

Do postawy prezydenta Warszawy w ostrych słowach odniósł się poseł Konfederacji i prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. - Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek - nie przebierał w słowach polityk.

 

Trzaskowski im mocniej łasił się do Konfederacji oraz środowisk patriotycznych przed II turą wyborów prezydenckich w 2020 roku, tym mocniej teraz sobie odreagowuje. Odreagowuje też fakt, że Tusk mu kazał spadać do kąta. Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek

- podsumował Robert Winnicki.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura