REKLAMA

„Zbigniew, opanuj się (…) Mam tego dość!”. Ostra kłótnia między Kuczyńskim a Hołdysem

Pod wpisem Waldemara Kuczyńskiego wywiązała się kłótnia...
 „Zbigniew, opanuj się (…) Mam tego dość!”. Ostra kłótnia między Kuczyńskim a Hołdysem
/ fot. YouTube


„Patrząc na to wydarzenie, jestem całkowicie emocjonalnie i racjonalnie po stronie polskiej straży granicznej i żołnierzy. W takim trybie nikt z tych ludzi nie powinien być do Polski wpuszczony” – tak Waldemar Kuczyński skomentował nagranie Straży Granicznej przedstawiające agresywnych imigrantów, którzy próbowali forsować umocnienia na polsko-białoruskiej granicy.

Nieoczekiwanie jego wpis skomentował popularny muzyk i znany z krytyki partii rządzącej Zbigniew Hołdys, który porównał tę sytuację z… murem berlińskim i NRD-owskimi pogranicznikami.

„Waldemar, muszę to pytanie zadać: czy usprawiedliwiałbyś podobnie NRDowskich pograniczników, którzy strzelali do ludzi forsujących mur berliński? Poleciłbyś zamontowanie broni samostrzelającej do nich? Gdzie jest Twoja granica braku empatii w sprawie biedaków na granicy BY-PL?” - stwierdził Hołdys.


„Zbigniew, opanuj się, jakie tu masz porównanie z murem berlińskim. A słowo empatia stało się podłym szantażem, za wbijaniem go między innymi mnie w oczy kryje się moim zdaniem mniej empatii, a więcej tego, że pod tym hasłem nie naskoczyłem na PiS. Mam tego dość!” – odpowiedział ostro Kuczyński.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura